Son zamanların popüler oyunu Angry Birds’ün yeni versiyonu resmi olarak sunuldu !

Finlandiya merkezli oyun yapımcısı Rovio Angry Birds 2 üzerinde uzun süredir çalıştıklarını ve mobil sürümün 30 Temmuz tarihinde kullanıcılar ile buluşacağını resmi olarak duyurdu.

Oyun hakkındaki diğer detaylar ise belirsizliğini koruyor. Rovio’nun dediklerine göre Angry Birds 2 tüm serinin en kaliteli oyunu olacak.Şimdilik herhangi bir ekran görüntüsü veya oynanış şekline dair açıklamada bulunmayan firma meşhur kuş karakterinden pek fazla bir şey göstermiyor.

İlk olarak 2009 yılında kullanıcılara sunulan oyun mobil oyunlar arasında büyük başarı elde etmişti. 3 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan sayısız seri oyunu yeni çıkan oyunlar karşısında az da olsa popülerliğini yitiriyordu.Rovio ipleri tekrar eline almak için bir uğraşı başlattı bunun karşılığını da 30 Temmuz tarihinden itibaren alacak gibi gözüküyor.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin