Ufak bir servet karşılığında sahip olabildiğiniz telefon size ne gibi özellikler sunacak ?

Lüks ve pahallı bir otomobile sahipsiniz ancak kullandığınız telefonun aracınız ile uygun gösterişte olmadığını mı düşünüyorsunuz ? Vertu bu konuda ne kadar gereksiz olsa da yardım edebilir.

Lüks telefonlar üreterek piyasadaki yerini alan Vertu lüks otomobil markalarından biri olan Bentley’den esinlenerek bir telefon yaptı.Telefonun tanıtımını da yapan Vertu amaçlarının akıllı telefona sahip olmadan lüks bir telefon üretmek olduklarını açıkladı.Bentley aldığınızda üzerinde bulunan karbon kaplamanın telefon üzerinde olacağını da düşünebilirsiniz.Arabanın tasarımı ile büyük ölçüde benzerlik gösteren telefon oldukça keskin hatlara sahip.22.800 $ ücret ödeyip aldığınız telefon ile arama yapabilir veya mesaj atabilirsiniz ancak evinize yada başka bir yere giderken yolunuzu kaybederseniz Google Maps’ı kullanamayacaksınız.

18 Eylül tarihinden itibaren kullanıcılara sunulacak olan modelin 22.800 $’lık etiket fiyatına sahip ancak tüm bunlara rağmen bir Bentley sahibiyseniz bu fiyat size çok gözükmeyecektir.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin