Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), 1 TB’lik Yeni PlayStation®4 Ultimate Player Edition modelinin Türkiye’de de 15 Temmuz tarihinde kullanıcılara sunulacağını  duyurdu. PS4™, mevcut modelin iki katı depolama alanı ile daha da güzelleştirilen bir oyun deneyimine ev sahipliği yapıyor.

PlayStation®4 Ultimate Player Edition, beğendiğiniz en iyi ve en güzel oyunları indirmek için yüksek kapasitedeki depolama alanına sahip. PS4’ün sunduğu oyun gamının, tümü de yakında kullanıcılara sunulacak olan Until Dawn™, Batman: Arkham Knight™, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Destiny ve God of War™III: Remastered gibi büyük bir merak ile beklenen en kaliteli ve gelişmiş oyunlar ile 2015 yılında büyümeye devam ediyor.

Oyuncular beğendikleri oyunu PS4 cihazlarına indirebilecekler.Depolama alanının tam iki katına çıkması kullanıcıları sevindirmiş durumda.Aynı zamanda otomatik indirme özelliğine de sahip olan cihaz önceden sipariş verilen oyunları otomatik olarak büyük depolama alanına indiriyor.PS4 bu şekilde sahiplerine en iyi oyun performansını vermek için elinden gelen her şeyi yapıyor

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin