iPhone’un arka yüzündeki plastik kısımlar çok yakında tarihe karışabilir !

Yeniz gelen sızıntılara göre ünlü telefon üreticisinin iPhone’un arkasında kullandığı plastik bantlardan kurtulmanın bir yolu olduğunu söylüyor.

Arkadaki plastik parçalar ne kadar şık görüntüyü engellese de radyo sinyallerinin telefona ulaşmasını kolaylaştırıyor.Teknoloji devinin aldığı yeni bir patent ise telefonun tümünün metal gövdeye sahip olması ile ilgili.

Patentte içeriğini metal oksit gibi maddelerin oluşturduğu yeni bir bileşimin telefonlarda kullanılmasından bahsediliyor.Yeni bileşim radyo sinyallerinin geçişine büyük oranda kolaylık sağlarken tasarım konusunda da metal bir gövdenin tüm özelliklerini sunması bekleniyor.

Patentin sadece iPhonu kapsamadığı düşünülürse yeni bileşim yakında Mac‘lerde de kullanılabilir.Tüm patentlerin gerçek olmadığı kesin ancak iPhone’ların arka yüzündeki plastik banttan kurtulmak kullanıcıları epey sevindirecek.

İlginizi Çekecek iPhone Haberleri

Bu Sefer Patlayan iPhone 6 Oldu !

Yeni iPhone Böyle Olabilir !

iPhone 6s Force Touch’lu Olabilir !

iPhone 6 İle Hava Durumunu Tahmin Edin !

Kaya Gibi iPhone 6S !

iPhone 6C’den Esintiler !

iPhone 6s Özellikleri Neler Olacak !

İphone marka telefonunuzu çift ekrana dönüştürün!

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin