Durup dururken patlayan telefonların arasına o da katıldı !

Çoğu zaman telefonların patlama haberini sizlere sunuyoruz.Ancak bu sefer ki patlamanın ana kahramanı hiç beklenmeyen model olan iPhone 6. Hindisan’da yaşayan restoran sahibi Kishan Yadav’ın iki gün önce sahip olduğu iPhone 6 patlayarak alev almış.Kendisi ise durumla ilgili ucuz kurtuldum demiş.

The Times of India‘nın yayınladığı habere göre Kishan Yadav arabası ile seyir halindeyken bir görüşme gerçekleştiriyormuş.Eller serbet modunda kullanılan telefon ilginç bir şekilde alev almış daha sonrasında ise sahibi tarafından tek hamlede camdan aşağıya  atılmış.

İki gün önce 945 dolar ödeyip aldığı telefonunun bu duruma gelmesine üzülen Kishan bu olayın otomobilde yaşandığı için şanslı olduğunu dile getirdi.Durumu yargıya taşıyıp taşımayacağı hakkında ise kesin bir bilgi bulunmuyor.Yaşanan üzücü durum için Apple’dan bir açıklama da gelmedi.

 

İlginizi Çekecek iPhone Haberleri

Yeni iPhone Böyle Olabilir !

iPhone 6s Force Touch’lu Olabilir !

iPhone 6 İle Hava Durumunu Tahmin Edin !

Plastiksiz iPhone 7 !

Kaya Gibi iPhone 6S !

iPhone 6C’den Esintiler !

iPhone 6s Özellikleri Neler Olacak !

İphone marka telefonunuzu çift ekrana dönüştürün!

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin